Kvaliteetsed äriklassi sülearvutid!

Resale.ee – GREEN way is the BEST way!

Meie missiooniks on tehnika taaskasutus ja tehnika kasutamisest tekkiva ökoloogilise jalajälje vähendamine. 

Meie meeskond koosneb professionaalidest, kui vajad abi omale vajaliku sülearvuti valimisel, siis võta julgesti ühendust e-kanalite kaudu või tule külasta meie salongi Mäealuse 2/1, Tallinn. 

Meie müüdavad arvutid on oma varasemas elus olnud kasutuses peamiselt kontoriarvutitena Skandinaavia riikides. 

Me oleme oma pakutavate kaupade kvaliteedis nii kindlad, et anname oma müüdavatele toodetele garantii 6-12 kuud (lisainfo garantii pikkuse kohta iga toote juures eraldi)

 

Arvuti läks katki ja vajad kiirelt uut? Resale kiirkuller aitab. Tööajal(E-R 10-18 v.a riigipühad) toome Tallinnas paki 2 tunni jooksul ja Harjumaal 4 tunni jooksul peale raha laekumist meie arvelduskontole.

Transpordivalikutes on kõik Eesti pakiautomaadid, vali aga välja ja mine oma tellitud pakile järele. Samuti pakume koostöös DPD-ga uksest-ukseni kullerteenust.

PC arvutitele on installitud Windows, vastavalt kliendi soovile on enamik meie pakutavatest arvutitest varustatud Windows 10 või 11 op.süsteemiga. Apple arvutitel on taastatud tehaseseaded ja uuendatud MacOS tarkvara kõige värskemale saadaolevale versioonile. Kõik arvutite driverid on uuendatud, akud on testitud ja akude kestvusprognoos seadmete lisainfos on kirjeldatud keskmise tarbimise juures, vähese energiatarbimisega on akude kasutusperiood pikem. 

Meie müüdavad arvutid on kontrollitud, kõikidest müügisolevatest toodetest on tehtud reaalsed fotod, mis on leitavad iga toote galeriist. Arvutid on korrektselt puhastatud, neile on läbiviidud tehniline kontroll, vajadusel asendatud varuosad ja installitud uus operatsioonisüsteem, koos kõikide vajalike driverite uuendustega 

Kui Sa ei oska ise oma vajadusi hinnata, siis tule meie kauplusesse, kust saad kindlasti asjatundlikku nõu ja leiame koos Sulle sobiva sülearvuti.

Resale.ee e-poes on ostetud toodetel tarbijale müügile 14 päeva tagastusõigus.

Ootame Sind meile külla! 

Resale.ee meeskond

Toode on lisatud ostukorvi