Vali välja sobiv toode või tooted, lisa tooted ostukorvi. 
Ostukorvi vormistamisel küsime Sinu käest, kuidas soovid maksta. Pakume võimalust maksta kauba eest kohe, lisakuludeta on võimalik maksta kauba eest kuni kolme kuu jooksul kuni kolmes võrdes osas. Pakume ka Montonio vahendusel järelmaksu, kus saad ühe taotlusega mitmelt järelmaksu pakkujalt pakkumise ja saad endale nende seast sobiva valida. 
Tallinnas pakume kiirkulleri teenust, mille hinnaks on 9,9€, garanteerime kauba kohalejõudmise kahe tunni jooksul E-R 10-16, kui tellid muul ajal, siis on kiirkulleriga kaup kohal järgmisel tööpäeval hiljemalt kell 12:00.  

Pakiautomaati kauba saatmine on meie klientidele tasuta! Enne kella 15:00 tehtud tellimused jõuavad Sinu soovitud pakiautomaati üldiselt järgmiseks päevaks. 

Pakume ka võimalust tulla kaubale ise järele meie esindusse Mäealuse 2/1, Tallinn. Oleme avatud E-R 10:00-18:00.

Meie pakutav tootevalik koosneb vaid ärikasutajatele mõeldud sülearvutitest, mille ehitusloogika erineb odavklassi arvutitest kardinaalselt. Äriklassi arvutid on loodud kestma, neis on kasutatud kvaliteetsemaid varuosasid ja nende töökindlus on kõrgeimal võimalikul tasemel. Korpused on valmistatud kvaliteetsetest, tugevatest materjalidest. Äriklassi sülearvutid kasutavad enamasti U-seeria protsessoreid, mis töötavad madalamal temperatuuril, seega vajavad vähem jahutust, vähem jahutust – vähem müra, vähem energiat. Vähem energiat – pikem akukasutusiga.

Edasi loe juba meie blogist!

Kõik Resale.ee e-poes müüdavad arvutid on kontrollitud, puhastatud ja 100% töökorras, kui ei ole toote juures teisiti märgitud. Kõikidest toodetest on reaalsed fotod, me ei ole kasutanud epoes tootjate paraadfotosid, vaid oleme ise kõik tooted ükshaaval üles pildistanud. Kõik vigastused on piltidel nähtavad.

Oleme jaganud oma pakutavad tooted välimuse järgi viide klassi:

A (Suurepärane) – Suurepärases seisus, esineb minimaalset kulumist, ekraan ja klaviatuur korras

AB (väga hea) – Välimus väga hea, esineb vähest kulumist, ekraan ja klaviatuuril minimaalne kulumine, mis arvuti töötamise ajal ei sega.

B(hea) – Seisukord hea, esineb mõningat kulumist, ekraanil ja klaviatuuril vähesed kulumisjäljed, mis töötamise ajal ei sega. Võib esineda kleebise eemaldamisest tulenevaid jälgi/vigastusi. Vaata pilte galeriist, kõik pildid on tehtud reaalselt müügis olevatest toodetest.

BC(kasutatud) – Esineb üldist kulumist, ekraanil ja klaviatuuril kasutusest ja kulumisest tulenevaid jälgi. Võib esineda pragusid korpuses, need on välja toodud eraldi fotona tootegaleriis. Vaata pilte galeriist, kõik pildid on tehtud reaalselt müügis olevatest toodetest.

C(rahuldav) – Esineb suuremat kulumist, ekraanil ja klaviatuuril võib esineda kulumisjälgi. C-klassi sülearvutitel võib olla ka parandatud korpust. Tehniliselt töötavad laitmatult. Vaata pilte galeriist, kõik pildid on tehtud reaalselt müügis olevatest toodetest.

Kõik arvutid on 100% töökorras, kui ei ole e-poes teisiti kirjas. Suuremad vead ja vigastused on tooteinfos kirjeldatud.

Kõige pealt tuleks endale selgeks mõelda, milleks arvutit kasutama hakatakse ja hinnaklass mida ollakse valmis kulutama. Arvuti kasutus otstarve määrab suuresti omadused, mida arvutiostul jälgida. Kindlasti tasub mõelda ka sellele, kas arvutit on vaja pidevalt kaasas kanda või hakkab ta täitma pigem kodus lauaarvuti funktsiooni. Mõelda tasub ka ekraani suurusele. Meie valikust leiad erinevate suurustega ekraanidega arvutid.

Edasi loe juba meie blogist!

Resale.ee e-pood võtab tarbijale müüdud kauba tagasi 14 päeva jooksul. Kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Ostust taganemisest palume teavitada tagastus@resale.ee ja Sulle saadetakse juhised, kuidas edasi tegutseda.

Vajad abi?

Helista

+372 53 443 666

Saada meile kiri!

info@resale.ee

Toode on lisatud ostukorvi