Define Trade OÜ (edaspidi Resale.ee) e-poes müüdavatele toodetel on garantii, mis on märgitud toote kaardil.

Müügigarantii kehtivuse jooksul kõrvaldame meilt soetatud seadme esineva puuduse (v.a. puuduse, millele on viidatud konkreetse seadme seisukorra kirjelduses müügi hetkel) kui seadme remont ei ole võimalik, asendame seadme samaväärse seadmega.

Kui meilt ostetud kasutatud seadmel ilmneb ostuarvel märgitud müügigarantii jooksul puudus, mis Teie hinnangul jääb Define Trade OÜ vastutuse piiresse, siis palume tuua seade meie esindusse aadressil Mäealuse 2/1, Tallinn või saata eelneval kokkuleppel korrektselt pakituna Tallinn, Kadaka Selver Smartpost pakiautomaati. NB! Resale.ee ei vastuta garantiiremonti transportimisel tekkinud vigastustuste eest.

Palume salvestada enne garantiiremonti kõik vajalik informatsioon seadmest muule andmekandjale, me ei vastuta seadmes oleva informatsiooni säilimise eest.

Resale.ee garantii ei kehti:

  1. Kui seadet ei ole kasutatud vastavalt otstarbele ja ettenähud tingimustes
  2. Kui seadet on kahjustatud või kolmandate isikute poolt remonditud
  3. Kui seade on kukkunud, saanud muljuda või vedeliku- või niiskuskahjustuse
  4. Kui seadme konfiguratsiooni on muudetud mujal, kui Resale.ee’s
  5. Kui seade on saanud kahjustada voolupinge kõikumise või äikese tõttu
  6. Garantii ei kehti akudele, akud on testitud tooteinfos kirjeldatud moel. Kui aku kestvus on rohkem kui 30% erinev tootekaardil olevast infost, tooteinfost kirjeldatud testimisviisil, siis kliendil on 30 päeva jooksul alates ostust võimalus esitada pretensioon ja saata või tuua arvuti meie esindusse, kus tehakse uus akutest tooteinfos kirjeldatud moel, kui uus akutest ei vasta lubatud tundidele(lubatud erinevus kuni 30%), siis aku vahetatakse välja sellise aku vastu, mis mahub kirjeldatud kriteeriumitesse (seal hulgas lubatud erinevus 30%). Kui arvuti läbib akutesti eelnevalt kirjeldatud viisil(st aku on vastab kriteeriumitele sh lubatud erinevus 30%), siis arvuti saatmisel pakiautomaadi või kulleriga lisandub transporditasu 10€, ise kohale tuues käsitlustasu puudub
  7. seadme tehase seerianumber ei ole säilinud samas kohas ja kujul, kui see oli seadme soetamisel;
  8. seadme originaal ostudokumendid on puudu, või on neid dokumente omavoliliselt muudetud.
  9. Tarkvaralistele vigadele
  10. Kui käsitletav juhtum ei ole garantiiga kaetud, siis lisandub diagnostikatasu 20€ ja võimalik remondikulu, mille kohta teeme pakkumise vastavalt olukorrale.

Garantiitingimused kehtivad alates 01.11.2023

Toode on lisatud ostukorvi