Mida teha, kui vajad koheselt oma uut seadet, aga raha pole hetkel piisavalt? 

Koostöös ESTO ja Montonioga pakume oma klientidele võimalust valida osta kohe/maksa hiljem lahenduste hulgast. Pakume klassikalist järelmaksu, kus jagad toote hinna pikema ajaperioodi peale ära. Võimalust maksta järgmisel kuul, võimalust jagada kulud kolme kuu peale.

Alljärgnev tutvustab meie pakutavaid järelmaksu lahendusi:

Bolt Pay Later – osta kohe ja maksa hiljem, ilma lisatasudeta!

Uus ja innovatiivne makseviis – kinnita tellimus Bolt Pay Later makseviisiga ja sul on võimalus 2-klikiga osta kohe, saada tellimus kätte ning maksma hakata hiljem. Maksa nii, kuidas ise soovid – 30 päeva intressivabalt, ilma ühegi kuluta. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

ESTO 3-osaline SLICE makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul, kolme võrdse maksena, ilma ühegi lisakuluta. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Alati on võimalus tasuda ennetähtaegselt ilma ühegi kuluta. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. 

ESTO järelmaksuga tellimuste edukas sooritamine on sama kiire ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks digiallkirjasta järelmaksuleping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil

Montonio järelmaks – ühe taotlusega saad pakkumise mitmelt krediidiandjalt. 

Montonio Split – ostad täna, maksad 30 päeva pärast või kuni kolmes võrdses osas. Lisatasuta.

Toode on lisatud ostukorvi