Meie pakutav tootevalik koosneb vaid ärikasutajatele mõeldud sülearvutitest, mille ehitusloogika erineb odavklassi arvutitest kardinaalselt. Äriklassi arvutid on loodud kestma, neis on kasutatud kvaliteetsemaid varuosasid ja nende töökindlus on kõrgeimal võimalikul tasemel. Korpused on valmistatud kvaliteetsetest, tugevatest materjalidest. Äriklassi sülearvutid kasutavad enamasti U-seeria protsessoreid, mis töötavad madalamal temperatuuril, seega vajavad vähem jahutust, vähem jahutust – vähem müra, vähem energiat. Vähem energiat – pikem akukasutusiga.

Enamasti on meie pakutavad arvutid matt ekraaniga (v.a Apple ja touchscreen ekraaniga), Full HD resolutsiooniga ja piisava valgustugevusega, et ka õues tööd teha.

Äriklassi nimetus võib tunduda, et on ainult kontoris kasutamiseks või ärikasutajale, aga tegelikult on äriklassi sülearvutid loodud kõigile, kes oskavad hinnata kvaliteeti. Äriklassi sülearvutitel on enamasti erinevatelt odavklassi sülearvutitest kõik komponendid vahetatavad, kui isegi midagi arvutiga juhtub, mis on äärmiselt ebatõenäoline, saad kiirelt oma mure lahendatud, varuosad on enamasti maaletoojatel riiulis olemas, odavklassi sülearvuti omanik peab pahatihti ootama nädalaid oma arvutit remondist ja veidi vanema mudeli omanikul võib juhtuda, et arvutile ei pakuta enam üldse tehnilist tuge.

Enamikud kasutatud äriklassi sülearvuti omanikud ei tea isegi, kus arvuteid remontida saab. Samal ajal odavklassi sülearvuti omanikul on tee garantiiremonti selge ja peale garantii lõppu otsustab vahetada oma arvuti millegi mõistlikuma vastu välja(kasutatud äriklass üldiselt).

Oleme oma pakutavate arvutite kvaliteedis nii kindlad, et pakume kõikidele müüdavatele mudelitele 6-12 kuud garantiid. Osadel kaupadel on ka kehtiv tehasegarantii. Info garantii kohta leiad iga toote juurest eraldi.

Sa saad oma digitaalse kaaslase peale kindel olla, et ta veab välja ülesanded milleks ta loodud on ja ei vea sind alt.

Ja meie jaoks kõige tähtsam asjaolu on see, et kasutatud arvutid eelistades vähendad oma arvutiostu ökoloogilist jalajälge vähemalt 80%! Päris mitu puud jääb tänud sellele metsa püsti ja ohtralt maavarasid maapõue.

Taaskasutus on soodne ja moodne. Meie valikus olevad sülearvutid on enamasti vähemalt 50% soodsamad, kui nad maksid uuena poes, enamasti on soodustus veel märksa suurem.